Apie mus

Kas yra Astra?

Tai prekinis ženklas, kurio savininkas gamina schemas siuvinėjimui. Šias schemas galima siuvinėti kryželiu arba pusiniais kryželiais, gobeleno dygsniu. Kaip gaminamos schemos? Pradžioje tikrinama ar paveikslas, fotografija yra tinkami konvertavimui į schemą, deja ne visiems skirta tapti kokybiškais siuvinėjimo dizainais.

 

Astros schemos kuriamos kompiuterine programa Pattern Maker, tačiau siekiant kokybiškų darbo rezultatų daug koreguojama rankiniu būdu. Dizaino vientisumui išgauti naudojami „blendai“. Blendas yra dviejų skirtingų siūlų spalvų mišinys, kai viena siūlo gija yra vienos spalvos, kita – kitos. Schemos simbolių rakte yra nurodyta, kurią spalvą maišyti su kuria spalva.

Ar sunku siuvinėti ASTROS schemas?

Šias schemas sudaro standartinis kryželis, arba siuvinėtojai pasirinkus, pusinis kryželis. Jokių kitų siuvinėjimo dygsnių jose nėra. Jums tereikia turėti nusiteikimo keletą mėnesių siuvinėti vieną dizainą. Astra kuria kokybiškas schemas, kurios yra ryškios ir detalizuotos, todėl jose gausu pavienių kryželių, kurių kiekvienas turi savo vertę ir neleistina jų ignoruoti pakeičiant savo nuožiūra. 

Ar turite būti stipriai pažengusi siuvinėtoja, kad pavyktų išsiuvinėti ASTROS dizainą?

Viskas ko jums reikia, tai turėti tinkamos motyvacijos, kantrybės ir pradinių žinių (kaip siuvinėti kryželį, kas yra blendavimas, kaip skaityti schemos simbolių raktą).

Siuvinėjimas kryželiu

Kaip parinkti nuotrauką siuvinėjimo schemai?

1.      Nuotrauka turi būti fotografuota iš arti.

2.      Geriausia kai foto padaryta patalpoje kur nėra šešėlių krintančių ant veido, arba saulės atspindžių ant veido.

3.      Nuotrauka turi būti geros kokybės ir geros raiškos.

4.      Nuotraukoje turi būti matyti gerai akys ir ryškūs veido bruožai.

5.      Užsakymui geriau atsiųsti keletą fotografijų, kad būtų galima išrinkti geriausios kokybės.

6.      Būsimos schemos dydį nustatau aš ( ir tai tikrai schema netelpanti į A4 formatą). Galima tik didinti, bet ne mažinti.

 

7.      Spalvų ir blendų dydį taip pat nustatau aš.

 

Apmokėjimo būdai:

Bankinis pavedimas.

PayPal.

Kreditine kortele: VISA, MASTERCARD

PaySera.

Individualios veiklos pažyma

Nr. 766454

Translate »